Love.Az
Canlı Futbol Nəticələri - LiveScore
Canli Futbol Nəticələri
Bu Günün oyunları
Yenilə
|
Hamısı
|
Canlı
|
Bitmiş
|
Dünən
|
Sabah
ALMANYA: Bundesliga
42'
FC Köln - Union Berlin
0:2
42'
Freiburg - Heidenheim
1:1
42'
Mönchengladbach - Frankfurt
1:1
42'
RB Leipzig - Bremen
0:1
İNGİLTERE: Premier League
12'
Bournemouth - Brentford
0:0
12'
Everton - Sheffield Utd
0:0
12'
Newcastle - Brighton
0:0
12'
Tottenham - Burnley
0:0
12'
West Ham - Luton
0:1
12'
Wolves - Crystal Palace
0:0
TÜRKİYE: TFF 1. Lig
49'
Adanaspor - Bandırmaspor
0:0
48'
Boluspor - Çorum
0:0
48'
Erzurumspor - Eyüpspor
0:3
50'
Göztepe - Bodrumspor
0:1
47'
Kocaelispor - Sakaryaspor
0:0
53'
Şanlıurfaspor - Manisa FK
1:0
52'
Tuzlaspor - Gençlerbirliği
0:1
ALMANYA: 3. Liga
90+'
Unterhaching - Dresden
1:2
ALMANYA: Regionalliga North
12'
Jeddeloh - Spelle-Venhaus
0:0
ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein
Fasilə
Dornbreite Lubeck - Nordmark Satrup
1:2
49'
Hohenwestedt - Heider SV
1:0
12'
Oldenburger - Eichede
0:0
ALMANYA: Oberliga Hamburg
57'
Sasel - Rugenbergen
1:3
52'
TSV Buchholz 08 - Harksheide
1:0
ALMANYA: Oberliga Bremen
54'
Blumenthaler - Komet Arsten
2:1
53'
BTS Neustadt - Bremen II
1:1
52'
Geestemunde - OSC Bremerhaven
3:0
Fasilə
Hemelingen - TURA Bremen
0:1
49'
Leher - Blockdiek
1:1
59'
Oberneuland - Brinkumer
1:1
49'
Vatan Bremen - Woltmershausen
0:1
ALMANYA: Oberliga Niedersachsen
51'
Delmenhorst - Arminia Hannover
2:0
53'
Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg
0:3
12'
Eintracht Celle - BSV Rehden
1:0
ALMANYA: Oberliga Hessen
48'
Alzenau - Giessen
0:1
Fasilə
Erlensee - Friedberg
0:3
48'
Fernwald - Baunatal
2:0
51'
Waldgirmes - Hanau
2:0
ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
76'
RW Koblenz - Pfeddersheim
4:0
42'
Kaiserslautern II - Diefflen
0:1
42'
Mechtersheim - Gonsenheim
0:0
ALMANYA: Oberliga Bayern Nord
86'
Regensburg II - Coburg
6:0
55'
Wurzburger FV - Bayern Hof
0:2
ALMANYA: Oberliga Bayern Süd
42'
Nordlingen - Ismaning
0:0
ARJANTİN: Primera B - Apertura
12'
Dock Sud - Deportivo Armenio
0:0
ARNAVUTLUK: Süper Lig
12'
Egnatia - Tirana
0:0
12'
Laci - Kukesi
0:0
12'
Partizani - Erzeni
0:0
12'
Teuta - Din. Tirana
0:0
12'
Vllaznia - Skenderbeu
0:1
AVRUPA: Premier League (Crimea)
90+'
GFK Yalta - Gvardiya
2:0
54'
Inkomport - Alushta-Crimea
3:0
55'
Ocean Kerch - Kyzyltash
2:0
55'
TSK Simferopol - Sparta-KT
3:0
AVRUPA: European U17 Şampiyonası - Bayanlar
42'
Fransa U17 K - İngiltere U17 K
0:0
42'
Norveç U17 K - İsveç U17 K
0:0
AVUSTURYA: 2. Liga
85'
Floridsdorfer AC - Dornbirn
1:1
86'
Grazer - Horn
1:1
AVUSTURYA: Regionalliga Doğu
12'
Wiener Viktoria - SV Oberwart
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Central
50'
Ried (Am) - ASK Klagenfurt
0:1
42'
Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt
0:0
AVUSTURYA: Regionalliga Batı
55'
Wals-Grunau - Dornbirner SV
1:0
AVUSTURYA: Karnten
12'
Treibach - SC Landskron
0:0
AVUSTURYA: Vorarlberg
42'
Lauterach - Alberschwende
0:1
12'
Rotenberg - A. Lustenau (Am)
0:0
AVUSTURYA: Wien
42'
Simmeringer - A XIII-Auhof Center
0:2
12'
1980 Wien - Stammersdorf
0:0
12'
Stadlau - Wienerberger
0:0
AVUSTURYA: Bundesliga Women
53'
Altach/Vorderland K - Dornbirn K
0:1
AZERBAYCAN: Premier Lig
54'
Araz - Turan
0:0
BAE: 1. Lig
7'
Al Urooba - Al Dhafra
1:0
7'
Dibba Al Fujairah - Masafi
0:0
7'
Gulf United - Gulf Heroes
0:0
BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga
12'
Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk
0:0
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
12'
Siroki Brijeg - Velez Mostar
0:0
BREZİLYA: Pernambucano U20 - İlk etap
52'
Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20
0:0
BULGARİSTAN: Parva liga - Konferans Ligi Grubu
12'
Arda - Botev Plovdiv
0:0
BURUNDİ: Coupe du President
53'
Deira - Vital O
0:0
CEZAYİR: Ligue 2
12'
Annaba - Ouargla
0:0
12'
ASM Oran - Medea
0:0
12'
Batna - Khroub
0:0
12'
Chelghoum - Mlila
0:0
12'
Ghozlane - Harrach
0:0
12'
MO Constantine - Eulma
0:0
12'
Olympique Akbou - Telaghema
0:0
12'
Oued Sly - El Khemis
0:0
12'
WA Mostaganem - Guir Abadla
0:0
12'
Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: FORTUNA:LIGA - Şampiyona Playoffları
51'
Ostrava - Mlada Boleslav
0:1
53'
Plzen - Slovacko
2:1
ÇEK CUMHURİYETİ: CFL - Group B
54'
Banik Most-Sous - Teplice B
0:3
ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP
Yenilənmə Gözlənilir
FC Semice - Junior Strakonice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Protivin - TJ Osek
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Karlovarsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Marianske Lazne B - Union Nove Sedlo
0:4
ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP
64'
Nachod - Chlumec nad Cidlinou B
1:1
ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Dolni Datyne - Petrvald na Morave
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP
Yenilənmə Gözlənilir
Srbice - Ledvice
0:0
Yenilənmə Gözlənilir
Usti n. L. B - Vilemov
0:0
ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Liga Women - Düşme Grubu
42'
Prague Raptors K - Teplice K
2:3
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Düşme Grubu
87'
B93 K - Thisted K
4:0
DANİMARKA: Elitedivisionen Women - Şampiyona Playoffları
51'
Aarhus K - Nordsjaelland K
1:0
ESTONYA: Meistr ligi
12'
Kuressaare - Tammeka
0:0
FİLİPİNLER: PFL
52'
Don Bosco Garelli - Tuloy
0:2
FİNLANDİYA: Veikkausliiga
12'
Oulu - Gnistan
0:0
GÜNEY AFRİKA: Premier Lig
56'
Polokwane - Sekhukhune
0:0
54'
Swallows - Stellenbosch
1:0
GÜRCİSTAN: Crystalbet Erovnuli Liga 2
82'
Bolnisi - Dusheti
0:0
50'
Georgia - Loco. Tbilisi
2:0
12'
Din. Tbilisi 2 - Khobi
0:0
HIRVATİSTAN: Prva NL
67'
Vukovar 1991 - Dubrava
1:1
HOLLANDA: Tweede Divisie
72'
GVVV - Spakenburg
2:3
79'
HFC - Hardenberg
1:1
83'
Scheveningen - Jong Almere City
1:2
50'
ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys
1:1
51'
AFC - ACV Assen
0:0
Fasilə
Rijnsburgse Boys - Lisse
0:0
42'
Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys
0:0
42'
Katwijk - Excelsior Maassluis
0:1
HOLLANDA: Derde Divisie
81'
Eemdijk - DEM
0:3
80'
Harkemase Boys - Sparta Nijkerk
0:0
75'
Rijnvogels - Urk
3:0
47'
DVS '33 Ermelo - ODIN '59
4:0
58'
IJsselmeervogels - VV DOVO
0:1
47'
Kloetinge - SteDoCo
1:0
42'
TEC - Barendrecht
0:0
42'
USV Hercules - RKAV Volendam
3:0
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
52'
Reading U21 - Nottingham U21
2:1
İNGİLTERE: 18yaş altı akademik
42'
Norwich U18 - Brighton U18
0:5
İRAN: Pro Lig
27'
Shams Azar Qazvin - Malavan
2:0
İRLANDA: National League Women
12'
DLR Waves K - Shelbourne K
0:0
İSKOÇYA: Premiership - Düşme Grubu
12'
Livingston - St. Johnstone
0:1
12'
Ross County - Motherwell
0:0
İSKOÇYA: Premiership - Şampiyona Playoffları
12'
Hearts - Dundee FC
0:0
12'
St. Mirren - Kilmarnock
0:0
İSKOÇYA: Championship - Düşme Grubu
12'
Hamilton - Alloa
0:1
12'
Inverness - Montrose
0:0
İSKOÇYA: League One - Düşme - Playofflar
12'
Peterhead - Spartans
0:1
12'
Stirling - Dumbarton
0:0
İSKOÇYA: League Two - Düşme - Playofflar
12'
East Kilbride - Stranraer
0:0
İSPANYA: Primera RFEF - Group 1
12'
Tarazona - Sabadell
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 5
12'
Rapitenca - FC L'escala
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 6
12'
Patacona - Burriana
0:0
İSPANYA: Tercera RFEF - Group 8
32'
Ponferradina B - Almazan
0:0
12'
Colegios Diocesanos - Leonesa B
0:0
İSVEÇ: Allsvenskan
55'
AIK Stockholm - Sirius
0:1
54'
Halmstad - Mjallby
0:3
İSVEÇ: Superettan
55'
Sundsvall - Landskrona
1:2
54'
Varberg - Orgryte
1:2
İSVEÇ: 1. Lig - Norra
12'
Stockholm Internazionale - FBK Karlstad
1:0
İSVEÇ: 1. Lig - Södra
12'
Rosengard - Ljungskile
0:0
İSVEÇ: Elitettan - Kadınlar
50'
Eskilstuna Utd K - Lidkoping K
0:0
55'
Jitex K - Örebro K
2:2
12'
Gamla Upsala K - Alingsas K
0:0
İSVİÇRE: Promotion League
12'
Bavois - St. Gallen II
0:0
12'
Bruhl SG - Breitenrain
0:0
12'
Bulle - Paradiso
0:0
12'
Lugano II - Basel II
1:0
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1
50'
Meyrin - Sion II
1:0
50'
Portalban - Vevey
0:1
İSVİÇRE: 1.Lig Grup 3
12'
Eschen - Uzwil
0:0
12'
Tuggen - Hongg
0:0
12'
Wettswil-Bonstetten - Balzers
0:0
12'
YF Juventus - Freienbach
0:0
İSVİÇRE: Super League Women - Klasman playoffları
12'
Aarau K - Grasshopper K
0:1
İTALYA: Serie D - Winners stage
12'
Caldiero Terme - Union Clodiense
0:0
İTALYA: Primavera 1
51'
Atalanta U19 - Verona U19
1:0
57'
Sampdoria U19 - Empoli U19
0:1
İTALYA: Primavera 2
53'
Ascoli U19 - Spezia U19
1:0
50'
Benevento U19 - Cosenza U19
0:0
52'
Brescia U19 - Sudtirol U19
2:1
52'
Cremonese U19 - Cittadella U19
3:0
59'
Crotone U19 - Perugia U19
2:0
55'
Entella U19 - Pescara U19
0:1
53'
Padova U19 - Alessandria U19
0:0
55'
Palermo U19 - Monopoli U19
0:0
55'
Parma U19 - Reggiana U19
1:0
52'
Pisa U19 - Napoli U19
0:0
51'
Renate U19 - AlbinoLeffe U19
3:1
55'
Udinese U19 - Spal U19
1:0
Fasilə
Venezia U19 - FeralpiSalo U19
1:1
52'
Vicenza U19 - Como U19
0:0
İZLANDA: Besta deild karla
12'
Akranes - Vestri
0:0
İZLANDA: Division 2
12'
KFG Gardabaer - Haukar
0:0
12'
Volsungur - Selfoss
0:0
KONGO: Ligue 1
12'
Otoho d'Oyo - Kondzo
0:0
LETONYA: Virsliga
55'
Metta - Jelgava
3:0
LETONYA: 1. Liga
12'
Ogre United - Tukums 2000 2
0:0
12'
Riga FC 2 - Leevon PPK
1:0
LİTVANYA: A Lyga
12'
Suduva - Dziugas Telsiai
0:0
LÜBNAN: Premier Lig - Kazananlar etabı
47'
Al Ansar - Safa
1:0
MACARİSTAN: OTP Bank Liga
42'
MTK Budapest - Puskas Academy
1:3
MAKAO: Elite League - Şampiyona Playoffları
Fasilə
Lun Lok - Benfica
1:3
MALAVİ: Super League
77'
Civo Utd - Bangwe All Stars
1:1
75'
FOMO - Baka City
1:1
76'
MAFCO - Big Bullets
1:0
80'
Mighty Wanderers - Karonga United
1:0
70'
Moyale Barracks - Chitipa United
1:1
MALEZYA: Süper Lig
52'
Terengganu - Perak
1:0
MISIR: Premier Lig
Fasilə
Arab Contractors - Al Ittihad
0:0
MOLDOVA: Super Liga - Şampiyona Playoffları
56'
Balti - Dacia Buiucani
2:1
MOZAMBİK: Mocambola
52'
Black Bulls - Ferroviario Beira
1:1
NORVEÇ: OBOS-ligaen
12'
Aalesund - Vålerenga
0:0
12'
Åsane - Start
0:0
12'
Bryne - Mjondalen
1:0
12'
Kongsvinger - Raufoss
0:0
12'
Lyn - Levanger
0:0
12'
Moss - Stabaek
0:0
12'
Ranheim - Egersund
1:0
12'
Sogndal - Sandnes
1:0
NORVEÇ: Division 2, avd 1
12'
Arendal - Halden
0:0
12'
Eik-Tonsberg - Jerv
1:0
12'
Notodden - Flekkeroy
0:0
NORVEÇ: Division 2, avd 2
54'
Eidsvold - Strindheim
2:1
NORVEÇ: Division 3 - Group 1
51'
Haugesund 2 - Loddefjord
0:0
12'
Ardal - OS
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
12'
Sola - Fram
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
52'
Frigg - Ullern
2:0
12'
Asker - Oppsal
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 4
51'
Surnadal - Nardo
1:1
51'
Verdal - Melhus
0:2
NORVEÇ: Division 3 - Group 5
50'
Ready - Funnefoss/Vormsund
2:0
42'
Spjelkavik - Skedsmo
0:0
NORVEÇ: Division 3 - Group 6
50'
Elverum - Fyllingsdalen
0:0
12'
Floya - Sprint-Jeloy
0:0
ÖZBEKİSTAN: Super League
12'
Metallurg Bekabad - Qizilqum
0:0
12'
Olympic - Pakhtakor
0:0
PARAGUAY: Division Intermedia
12'
Pastoreo - Encarnacion FC
0:0
12'
Recoleta - San Lorenzo
0:0
POLONYA: Ekstraklasa
55'
Gornik Zabrze - Stal Mielec
1:0
POLONYA: Division 1
48'
Chrobry Glogow - R. Rzeszow
1:0
POLONYA: Division 2
12'
Hutnik Krakow - Lech II
0:0
12'
Zaglebie II - Wisla Pulawy
0:0
POLONYA: III Liga - Group I
Fasilə
Zambrow - Warta Sieradz
1:1
12'
Mlawa - Pilica Bialobrzegi
0:0
POLONYA: III Liga - Group II
52'
Blekitni Stargard - Vineta W.
3:0
12'
Starogard Gdanski - Gedania Gdansk
0:1
POLONYA: III Liga - Group III
55'
Starowice Dolne - Carina Gubin
1:0
PORTEKİZ: Liga Portugal 2
53'
Torreense - Feirense
2:0
PORTEKİZ: Campeonato Nacional U19 - Düşme Grubu
52'
Boavista U19 - Lusitania FC U19
4:0
PORTEKİZ: Liga BPI Women
47'
Benfica K - Racing Power K
1:0
48'
Damaiense K - Sporting K
0:1
50'
Maritimo K - Valadares Gaia K
0:1
49'
Torreense K - Braga K
2:1
RUANDA: Premier League
57'
Etoile de L'Est - Bugesera
0:3
Fasilə
Kiyovu - Rayon Sport
0:0
Fasilə
Sunrise - Marines
1:0
RUSYA: Premier Ligi
42'
Sp. Moscow - Krasnodar
1:0
RUSYA: FNL
12'
Arsenal Tula - Neftekhimik
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Gold - İlkbahar Sezonu
12'
Murom - FK Novosibirsk
0:0
RUSYA: FNL 2 - Division A Silver - İlkbahar Sezonu
52'
D. Bryansk - Kursk
1:0
51'
Kaluga - Mashuk
1:2
RUSYA: FNL 2 - Division B - Group 1
54'
Forte Taganrog - Astrakhan
0:0
54'
Kholding - Kamensk-Shakhtinsky
1:0
49'
Nart Cherkessk - Nalchik
3:1
42'
Nazran - FC Sevastopol
0:1
12'
Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2
0:1
12'
Maykop - Biolog
0:0
12'
Rubin Yalta - Dynamo Stavropol
0:0
SAN MARİNO: Campionato Sammarinese - Playofflar
56'
Tre Penne - Cosmos
0:0
SLOVAKYA: Nike liga - Şampiyona Playoffları
42'
Podbrezova - Slovan Bratislava
1:0
SLOVAKYA: 1. Liga Women - Düşme Grubu
Yenilənmə Gözlənilir
Presov K - Topolcany GFC K
0:0
12'
Zilina K - Petrzalka K
0:0
SLOVENYA: Prva Liga
48'
Rogaska - Aluminij
0:4
SOMALİ: National league
61'
Kigs - Midnimo
1:0
TAYLAND: Thai League 1
56'
Sukhothai - Police Tero
1:0
UGANDA: Premier League
56'
BUL - Gadaffi
0:0
55'
Kitara - Busoga
1:2
53'
Maroons - Bright Stars
0:0
56'
NEC FC - Vipers
0:0
49'
UPDF - Villa
0:1
53'
URA SC - Kampala City
0:0
54'
Wakiso Giants - Mbarara City
1:0
UKRAYNA: Premier League
84'
Obolon - Rukh Lviv
0:0
UKRAYNA: U19 League
74'
Kryvbas 2020 U19 - Zhytomyr U19
3:1
UKRAYNA: Championship Women - Düşme Grubu
50'
Panthers FC Uman K - Veres-Rivne K
3:0
URUGUAY: Primera Division - Apertura
54'
Cerro CA - Danubio
2:0
URUGUAY: Segunda Division
49'
Albion - La Luz
0:0
YUNANİSTAN: Super League 2 - Terfi Grupları
51'
Levadiakos - AEL Larissa
0:2
ZİMBABVE: Premier Soccer League
56'
Bulawayo Chiefs - Chicken Inn
0:0
Fasilə
GreenFuel - ZPC Kariba
1:0
Fasilə
Simba Bhora - Ngezi Platinum
0:1
Fasilə
Yadah - CAPS Utd
0:0
Ana Səhifə
Rəng Seçimi:
Passion Love